Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 2 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 23999.00 Monster Abra A5 V20.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 16 yorum
25.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 26009 MONSTER Abra A5 V20.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 25999.00 Monster Abra A5 V20.4 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FHD FreeDOS Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 25999.00 Monster Abra A5 V20.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
27.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 27799.00 Monster Abra A5 V20.4 i5-12450H 16 GB 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoev
29.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 29000.00