Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
28.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 28049.00 Monster Abra A5 V21.1.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MONSTER NOTEBOOK
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 29999.00 MONSTER Abra A5 V21.1.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29999.00 Monster Abra A5 V21.1.1 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz W11Home FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 29999.00 Monster Abra A5 V21.1.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
33.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 33799.00