Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook | 109 yorum
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28299.00 Monster Abra A5 V21.1.2 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
28.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 28599.00 Monster Abra A5 V21.1.2 Intel Core I5 12450H 32 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 3050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 35 yorum
28.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 28609 Monster Abra A5 V21.1.2 Intel Core i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
28.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28599.00 Monster Abra A5 V21.1.2 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX3050 144 Hz 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER | 17 yorum
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 29699.00