Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 3 yorum
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 25999.00 Monster Abra A5 V21.1.4 Intel Core I5 12450H 16 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 3050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 46 yorum
27.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 27309 Monster Abra A5 V21.1.4 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX3050 144 Hz 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: yokyokelektronik
27.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 27399.00 Monster Abra A5 V21.1.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
27.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 27599.00 Monster Abra A5 V21.1.4 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
27.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 27599.00