Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
29.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 29599.00 Monster Abra A5 V21.1.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
31.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 31599.00 Monster Abra A5 V21.1.5 Intel Core I5 12450H 32 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 3050 Windows 11 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 5 yorum
31.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 31609 MONSTER Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 7 yorum
31.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 31599.00 Monster Abra A5 V21.1.5 Intel Core i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz W11Home FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
31.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31599.00