Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
23.634,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
1 23634.00 Monster Abra A5 V21.1.6 Intel Core i5 12450H 15.6" 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
24.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 24799.00 Monster Abra A5 V21.1.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MONSTER NOTEBOOK
25.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 25099.00 MONSTER Abra A5 V21.1.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
25.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 25099.00 Monster Abra A5 V21.1.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 28499.00