Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 12 yorum
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 23499.00 Monster Abra A5 V21.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 25499.00 Monster Abra A5 V21.1 Intel Core I5 12450H 16 GB Ram 500 GB SSD 6 GB Rtx 3050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 1 yorum
25.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 25509 MONSTER Abra A5 V21.1 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 25499.00 Monster Abra A5 V21.1 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25499.00