Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 86 yorum
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 24999.00 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 26999.00 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core I5 12450H 16 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 18 yorum
26.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 27009 MONSTER Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 3 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26999.00 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 26999.00 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: ANL STORE
28.970,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28970.00 Monster Abra A5 V21.2.4 i5-12450H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 144 Hz 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim | 67 yorum
29.398,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 29398.88 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD Freedos RTX4050 15.6" FHD 144HzSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
31.038,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 31038.92 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core İ5 12450H 16Gb 1Tb Ssd Freedos Rtx4050 15.6" Fhd 144HzSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM
31.064,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
9 31064.90 Monster Abra A5 V21.2.4 Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD Freedos RTX4050 15.6\" FHD 144Hz 31.124,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 31134 Monster Abra V21.2.4.1 / 6 Gb Rtx-4050 / 12.Nesıl I5-12450H / 64 Gb Ddr4 Ram / 2 Tb M.2 Ssd / Wın11 ProSatıcı: ŞafakPC33
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
11 39999.00