Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
33.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 33099.00 Monster Abra A5 V21.2.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
34.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 34099.00 Monster Abra A5 V21.2.5 Intel Core I5 12450H 32 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 4050 Windows 11 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 1 yorum
34.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 34109 MONSTER Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
34.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34099.00 Monster Abra A5 V21.2.5 Intel Core i5 12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz W11Home FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
34.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34099.00