Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
33.175,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 33175.04 Monster Abra A5 V21.2.7 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
34.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 34499.00 Monster Abra A5 V21.2.7 Intel Core I5 12450H 8 GB Ram 500 GB SSD 6 GB Rtx 4050 Windows 11 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
34.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 34509 MONSTER Abra A5 V21.2.7 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
34.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 34499.00 Monster Abra A5 V21.2.7 Intel Core i5 12450H 15.6" 8 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz W11Home FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
34.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34499.00