Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
26.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 26799.00 Monster Abra A5 V21.2 Intel Core I5 12450H 16 GB Ram 500 GB SSD 6 GB Rtx 4050 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 29 yorum
27.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 27809 Monster Abra A5 V21.2 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
28.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 28099.00 MONSTER Abra A5 V21.2 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
28.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28099.00 Monster Abra A5 V21.2 Intel Core i5 12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 3050 144 Hz FreeDOS FHD Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
28.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28099.00 MONSTER Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: ÇETİNGSM
33.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 33499.00