Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.5.2 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
54.222,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 54222.16
Monster Abra A5 V21.5.2 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
54.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 54599.00
Monster Abra A5 V21.5.2 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
54.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 54809
MONSTER Abra A5 V21.5.2 Intel Core i5 12450H 32GB 1TB SSD RTX 3050 FreeDos 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
54.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 54799.00
Monster Abra A5 V21.5.2 Intel Core i5 12450H 32 GB 1TB SSD RTX 3050 FreeDos 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
54.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 54799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK