Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.5.5 i5-12450H 32 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
60.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 60159.00
MONSTER Abra A5 V21.5.5 Intel Core i5 12450H 32 GB 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
60.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 60799.00
Monster Abra A5 V21.5.5 Intel Core i5 12450H 32 GB 1TB SSD RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
60.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 60799.00
Monster Abra A5 V21.5.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 60899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK