Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Monster Abra A5 V21.5.6 Laptop Fiyatları

Monster Abra A5 V21.5.6 Intel Core İ5 12450H 8 Gb 500 Gb Ssd 4 Gb Rtx 3050 Freedos 15,6" 144 Hz

Satıcı: Hemencepte

35.333,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 35333.60
Monster Abra A5 V21.5.6 i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sandalbilişim

36.917,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 36917.56
Monster Abra A5 V21.5.6 i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CepHaneTeknoloji

37.186,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 37186.40
MONSTER Abra A5 V21.5.6 Intel Core i5 12450H 8 GB 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz

Satıcı: MAYTECH

37.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 37520.00
Monster Abra A5 V21.5.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: sandalbilişim | 15 yorum

37.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 37540.00
Monster Abra A5 V21.5.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: Teknopa Gsm | 15 yorum

37.554,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 37554.83
Monster Abra A5 V21.5.6 İ5-12450H 8 Gb 500 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Freedos Full Hd Gaming Laptop

Satıcı: Cephane Teknoloji

37.582,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 37582.00
Monster Abra A5 V21.5.6 İ5-12450H 8 Gb 500 Gb Ssd Rtx3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CepHane Teknoloji

37.779,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 37779.80
Monster Abra A5 V21.5.6 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: MonsterNotebook

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 39009
Monster Abra A5 V21.5.6 Intel Core i5 12450H 8 GB 500GB SSD RTX 3050 FreeDos 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: MONSTER NOTEBOOK

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 38999.00

Monster Abra A5 V21.5.6 Laptop Fiyat Geçmişi

Monster Abra A5 V21.5.6 Laptop Temel Özellikleri

Monster Abra A5 V21.5.6 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• HDMI Özellikleri FHD @ 360 Hz HDCP Desteği 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Mini DisplayPort Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band
• Mini DisplayPort Özellikleri V1.4

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Sound Blaster Studio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Monster Abra A5 V21.5.6 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.