Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.5.7 i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: emrebilism45
37.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 37799.00
Monster Abra A5 V21.5.7 i5-12450H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
38.025,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 38025.00
Monster Abra A5 V21.5.7/Intel Core i5 12450H/8 GB Ram/500GB Ssd/Rtx 3050/15.6" 144 Hz/W11 Laptop
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
3 38999.00
MONSTER Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 15,6" 144 Hz Satıcı: MediaMarkt
39.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 39000.00
Monster Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB 500GB SSD RTX 3050 Windows 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MEDIAMARKT
39.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 39000.00
Monster Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Metic
39.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 39490.00
Monster Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
7 43209
MONSTER Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 43199.00
Monster Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB 500GB SSD RTX 3050 Windows 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 43199.00
Monster Abra A5 V21.5.7 Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
43.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 43299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK