Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.6.1 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
39.479,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 39479.01
Monster Abra A5 V21.6.1 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 39909
MONSTER Abra A5 V21.6.1 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 39899.00
Monster Abra A5 V21.6.1 Intel Core i5 13420H 16 GB 1TB SSD RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 39899.00
Monster Abra A5 V21.6.1 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 4 yorum
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 51199.00
Monster Abra A5 V21.6.1 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: BERKEGRUP | 4 yorum
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 69999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK