Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.6.4 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
34.828,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 34828.49
Monster Abra A5 V21.6.4 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
35.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 35209
MONSTER Abra A5 V21.6.4 Intel Core i5 13420H 16 GB 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
35.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 35199.00
Monster Abra A5 V21.6.4 Intel Core i5 13420H 16 GB 1TB SSD RTX 3050 FreeDos 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
35.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 35199.00
Monster Abra A5 V21.6.4 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: IDEA | 15 yorum
45.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 45000.00
Monster Abra A5 V21.6.4 Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 15 yorum
46.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 46499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK