Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.6.5 i5-13420H 32 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
46.108,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 46108.49
MONSTER Abra A5 V21.6.5 Intel Core i5 13420H 32 GB 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
46.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 46299.00
Monster Abra A5 V21.6.5 Intel Core i5 13420H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 46609
Monster Abra A5 V21.6.5 Intel Core i5 13420H 32 GB 1TB SSD RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 46599.00
Monster Abra A5 V21.6.5 Intel Core i5 13420H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
57.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 57899.00
Monster Abra A5 V21.6.5 Intel Core i5 13420H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: teknoturan elektronik | 1 yorum
64.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 64000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK