Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.7.1 i7-13700H 16 GB 1 TB SSD RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
51.748,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 51748.88
Monster Abra A5 V21.7.1 Intel Core i7 13700H 16 GB 1TB SSD RTX 3050 Windows 11 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
52.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 52299.00
Monster Abra A5 V21.7.1 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
57.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 57399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK