Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.7 Intel Core i7 13700H 16 GB 500GB SSD RTX 3050 FreeDos 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
42.679,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 42679.03
Monster Abra A5 V21.7 i7-13700H 16 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
43.833,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 43833.14
Monster Abra A5 V21.7 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 5 yorum
49.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 49399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK