Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.8.1 Core 7 250H 16 GB 1 TB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
70.053,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 70053.50
Monster Abra A5 V21.8.1 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
70.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 70509
MONSTER Abra A5 V21.8.1 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
70.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 70799.00
Monster Abra A5 V21.8.1 Intel Core 7 250H 16GB 1TB RTX 4050 Windows 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
70.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 70799.00
Monster Abra A5 V21.8.1 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
70.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 70899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK