Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.8.4 Core 7 250H 16 GB 1 TB RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
64.611,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 64611.84
Monster Abra A5 V21.8.4 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 65099.00
Monster Abra A5 V21.8.4 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
65.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 65309
MONSTER Abra A5 V21.8.4 Intel Core 7 250H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
65.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 65299.00
Monster Abra A5 V21.8.4 Intel Core 7 250H 16GB 1TB RTX 4050 FreeDos 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
65.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 65299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK