Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V21.8.5/Intel Core 7 250H/32 GB Ram/1 TB Ssd/Rtx 4050/15.6" 144 Hz/W11 Gaming Laptop Siyah
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
47 dk önce
1 69999.00
Monster Abra A5 V21.8.5 Core 7 250H 32 GB 1 TB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
70.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 70000.00
Monster Abra A5 V21.8.5 Core 7 250H 32 GB 1 TB RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
78.959,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 78959.06
Monster Abra A5 V21.8.5 Intel Core 7 250H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
79.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 79509
MONSTER Abra A5 V21.8.5 Intel Core 7 250H 32GB 1TB RTX 4050 Windows 15,6" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 79799.00
Monster Abra A5 V21.8.5 Intel Core 7 250H 32GB 1TB RTX 4050 Windows 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 79799.00
Monster Abra A5 V21.8.5 Intel Core 7 250H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 Home 15,6" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
79.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 79899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK