Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A5 V22.2.5 Core 7 250H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
97.264,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 97264.27
Monster Abra A5 V22.2.5 Intel Core 7 250H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5050 Windows 11 Home 15,6" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 98009
MONSTER Abra A5 V22.2.5 Intel Core 7 250H 32GB RAM 1TB SSD RTX 5050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
98.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 98299.00
Monster Abra A5 V22.2.5 Intel Core 7 250H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5050 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
98.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 98299.00
Monster Abra A5 V22.2.5 Intel Core 7 250H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5050 Windows 11 Home 15,6" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
98.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 98399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK