Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
41.047,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 41047.04 Monster Abra A7 V14.5.3 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 42499.00 Monster Abra A7 V14.5.3 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
42.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 42509 MONSTER Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 42499.00 Monster Abra A7 V14.5.3 i5 13500H 17.3" 16 GB RAM 500 GB SSD 6 GB RTX 4050 FHD 144 Hz W11H Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 42499.00