Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 2 yorum
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 32999.00 Monster Abra A7 V14.5.4 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 49 yorum
34.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 34109 Monster Abra A7 V14.5.4 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 FreeDos 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 34399.00 MONSTER Intel Core I5 13500h 16 Gb Ram 1 Tb Ssd 6 Gb Rtx 4050 Freedos 17,3" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 3 yorum
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 34399.00 Monster Abra A7 V14.5.4 Intel Core i5 13500H 17.3" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 144 Hz FreeDOS Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34399.00