Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 38399.00 Monster Abra A7 V14.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
39.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 39399.00 Monster Abra A7 V14.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 2 yorum
39.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 39409 MONSTER Abra A7 V14.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 Windows 11 17,3" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
39.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 39399.00 Monster Abra A7 V14.5.5 Intel Core i5 13500H 17.3" 32 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 144 Hz W11Home Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
39.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 39399.00