Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A7 V15.5.1 i5-13500H 16 GB 1 TB RTX3050 17.3" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
44.327,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 44327.43
Monster Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
44.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 44809
MONSTER Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500H 16GB 1TB RTX 3050 Windows 17,3" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
44.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 44799.00
Monster Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500H 16GB 1TB RTX 3050 Windows 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
44.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 44799.00
Monster Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500h 17.3" 16 GB RAM 1 TB SSD Rtx3050 Win11 Home 144 Hz Gaming Laptop
44.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 44799.00
Monster Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
57.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 57099.00
Monster Abra A7 V15.5.1 Intel Core i5 13500H 16 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: TURGUT İLETİŞİM.
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK