Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Abra A7 V15.5.5 i5-13500H 32 GB 1 TB RTX3050 17.3" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
50.660,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 50660.06
Monster Abra A7 V15.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 51509
MONSTER Abra A7 V15.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 17,3" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 51499.00
Monster Abra A7 V15.5.5 Intel Core i5 13500H 32GB 1TB RTX 3050 Windows 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 51499.00
Monster Abra A7 V15.5.5 Intel Core i5 13500H 32 GB RAM 1 TB SSD 4 GB RTX 3050 Windows 11 Home 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
63.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 63799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK