Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Monster Abra A7 V15.5.6 Intel Core i5 13500H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 34009
Monster Abra A7 V15.5.6 i5-13500H 8 GB 500 GB RTX3050 17.3" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
33.937,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 33937.96
MONSTER Abra A7 V15.5.6 Intel Core i5 13500H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 17,3" 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
34.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 34299.00
Monster Abra A7 V15.5.6 Intel Core i5 13500H 8GB 500GB RTX 3050 FreeDos 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
34.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 34299.00
Monster Abra A7 V15.5.6 i5-13500H 8 GB 500 GB RTX3050 17.3" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: proselfbilgisayar
42.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 42300.00
Monster Abra A7 V15.5.6 Intel Core i5 13500H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Proself
42.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 42500.00
Monster Abra A7 V15.5.6 Intel Core i5 13500H 8 GB RAM 500 GB SSD 4 GB RTX 3050 FreeDOS 17,3" 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 46599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK