Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V5.1.1 Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Home 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş
Satıcı: HumanAge | 4 yorum
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 34999.00
Monster Huma H4 V5.1.1 i5-1235U 16 GB 1 TB SSD 14.1" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
35.817,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 35817.76
Monster Huma H4 V5.1.1 Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Home 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş
Satıcı: INTERLAND BILISIM | 4 yorum
35.970,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 35970.18
Monster Huma H4 V5.1.1 Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Home 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
36.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 36209
MONSTER Huma H4 V5.1.1 Intel Core i5-1235U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 14,1" FHD Satıcı: Monster Notebook
36.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 36199.00
Monster Huma H4 V5.1.1 Intel Core i5-1235U 16GB RAM 1TB SSD Windows 11 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
36.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 36199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK