Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 9 yorum
21.271,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 21271.04 Monster Huma H4 V5.1.10 Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB SSD FreeDOS 14,1" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 22499.00 Monster HUMA H4 V5.1.10 Intel Core i5 1235U 32 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar - GümüşSatıcı: Monster Notebook | 19 yorum
22.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 22509 Monster Huma H4 V5.1.10 Intel Core I5-1235u 32gb Ram 1tb Ssd Freedos 14,1" Fhd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 6 yorum
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 22499.00 Monster Huma H4 V5.1.10 i5 1235U 14.1" 32 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22499.00