Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
22.231,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 22231.04 Monster Huma H4 V5.1.11 Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1TB SSD FreeDOS 14,1" FHD Rose Gold Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 23499.00 Monster HUMA H4 V5.1.11 Rose Gold Intel Core i5 1235U 32 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 15 yorum
23.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 23509 Monster Huma H4 V5.1.11 Intel Core I5-1235u 32gb Ram 1tb Ssd Freedos 14,1" Fhd Rose GoldSatıcı: Monster Notebook | 18 yorum
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23499.00 Monster Huma H4 V5.1.11 Intel Core i5-1235U 14.1" 32 GB RAM 1 TB SSD FHD Rose Gold FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 23499.00