Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V5.1.13 i5-1235U 16 GB 500 GB SSD 14.1" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
35.124,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 35124.98
MONSTER Huma H4 V5.1.13 Intel Core i5-1235U 16 GB RAM 500 GB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Satıcı: Monster Notebook
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 35499.00
Monster Huma H4 V5.1.13 Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500 GB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 35499.00
Monster Huma H4 V5.1.13 Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 500 GB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş
Satıcı: Monster Notebook
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 53999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK