Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V5.1.14 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 14.1" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
43.930,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 43930.90
Monster Huma H4 V5.1.14 Intel Core i5 1235U 32 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
44.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 44409
MONSTER Huma H4 V5.1.14 Intel Core i5-1235U 32 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Satıcı: Monster Notebook
44.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 44399.00
Monster Huma H4 V5.1.14 Intel Core i5-1235U 32GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
44.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 44399.00
Monster Huma H4 V5.1.14 Intel Core i5 1235U 32 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş
Satıcı: Monster Notebook
62.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 62899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK