Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V5.1.3 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 14.1" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
25.922,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 25922.38
Monster Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
26.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 26209
MONSTER Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD Satıcı: Monster Notebook
26.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 26199.00
Monster Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500 GB SSD SSD FreeDOS 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
26.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 26199.00
Monster Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Metic
32.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 32470.00
Monster Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: sirius iletişim ve teknolojileri | 127 yorum
35.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 35599.00
Monster Huma H4 V5.1.3 Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: teknoturan elektronik | 127 yorum
36.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 36880.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK