Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 12 yorum
19.063,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 19063.04 Monster Huma H4 V5.1.4 Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1" FHD Rose Gold Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
20.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 20299.00 Monster HUMA H4 V5.1.4 Rose Gold Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 8 yorum
20.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 20309 MONSTER Huma H4 V5.1.4 Notebook Rose Gold 14.1''Satıcı: Monster Notebook
20.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20299.00 Monster Huma H4 V5.1.4 Intel Core i5 1235U 14.1" 8 GB RAM 500 GB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
20.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 20299.00 Monster Huma H4 V5.1.4 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 14.1" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoev
20.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 20500.00