Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 3 yorum
21.175,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 21175.04 Monster Huma H4 V5.1.5 Intel Core i5-1235U 8GB RAM 500 GB SSD Windows 11 14,1" FHD Rose Gold Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
22.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 22399.00 Monster HUMA H4 V5.1.5 Rose Gold Intel Core i5 1235U 8 GB RAM 500 GB SSD Windows 11 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 6 yorum
22.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 22409 MONSTER Huma H4 V5.1.5 Intel Core I5-1235u 8gb Ram 500gb Ssd Windows 11 14,1" Fhd Rose GoldSatıcı: Monster Notebook | 21 yorum
22.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 22399.00 Monster Huma H4 V5.1.5 Intel Core i5-1235U 14.1" 8 GB RAM 500 GB SSD FHD W11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
22.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22399.00