Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
23.191,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 23191.04 Monster Huma H4 V5.1.8 Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500 GB SSD Windows 11 14,1" FHD Rose Gold Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 24399.00 Monster HUMA H4 V5.1.8 Rose Gold Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 500 GB SSD Windows 11 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 7 yorum
24.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 24409 MONSTER Huma H4 V5.1.8 Intel Core I5-1235u 16gb Ram 500gb Ssd Windows 11 14,1" Fhd Rose GoldSatıcı: Monster Notebook | 5 yorum
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 24399.00 Monster Huma H4 V5.1.8 Intel Core i5-1235U 14.1" 16 GB RAM 500 GB SSD FHD W11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 24399.00