Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
28.567,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 28567.04 Monster Huma H4 V5.2.1 Black Intel Core i7 1255U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 14,1" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 29899.00 Monster HUMA H4 V5.2.1 Black Intel Core i7 1255U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 14,1'' FHD 60 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 29909 Monster Huma H4 V5.2.1 Black Intel Core I7 1255u 16 gb Ram 1 tb Ssd Windows 11 14,1" Fhd HUMA H4 V5.2.1 BlackSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 29899.00 Monster Huma H4 V5.2.1 Black Intel Core i7 1255U 14.1" 16 GB RAM 1 TB SSD FHD Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29899.00