Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V5.2.3 Black i7-1255U 8 GB 500 GB SSD 14.1" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
29.682,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 29682.38
Monster Huma H4 V5.2.3 Black Intel Core i7 1255U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 30009
Monster Huma H4 V5.2.3 Black Intel Core i7 1255U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDos 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 29999.00
Monster Huma H4 V5.2.3 Black Intel Core i7 1255U 8 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 14,1" FHD Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Monster Notebook | 29 yorum
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 49299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK