Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V6.1.4 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
88.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 89009
Monster Huma H4 V6.1.1 Ultra 7-155H 16 GB 1 TB SSD 14" W11 Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
94.988,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 94988.48
Monster Huma H4 V6.1.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Home 14" QHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 96009
MONSTER Huma H4 V6.1.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 14" QHD 120 Hz Satıcı: Monster Notebook
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 95999.00
Monster Huma H4 V6.1.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 14" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 95999.00
Monster Huma H4 V6.1.1 Core Ultra 7 155H 16 GB Ram 1tb SSD Intel Arc Graphics Windows 11 14" Qhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Monster Notebook
96.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 96099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK