Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V6.1.2 Ultra 7-155H 32 GB 1 TB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
100.925,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 100925.32
MONSTER Huma H4 V6.1.2 Core Ultra 7 155H 32 GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Satıcı: Monster Notebook
101.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 101999.00
Monster Huma H4 V6.1.2 Core Ultra 7 155H 32 GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
101.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 101999.00
Monster Huma H4 V6.1.2 Core Ultra 7 155H 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
102.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 102099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK