Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V6.1 Ultra 7-155H 16 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
83.114,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 83114.80
Monster Huma H4 V6.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 500 GB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MonsterNotebook
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
2 84009
MONSTER Huma H4 V6.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 500 GB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Satıcı: Monster Notebook
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 83999.00
Monster Huma H4 V6.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 500 GB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 83999.00
Monster Huma H4 V6.1 Core Ultra 7 155H 16 GB RAM 500 GB SSD Intel Arc Graphics FreeDOS 14" QHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 84099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK