Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V7.2.5 Core Ultra 7 258V 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Home 14" FHD+ Copilot+ PC İş Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 2 yorum
91.030,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 91030.54
Monster Huma H4 V7.2.5 Ultra 7 258V 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
91.030,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 91030.54
Monster Huma H4 V7.2.5 Core Ultra 7 258V 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Home 14" FHD+ Copilot+ PC İş Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 92009
MONSTER Huma H4 V7.2.5 Core Ultra 7 258V 32GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 14" FHD+ Copilot+ PC Satıcı: Monster Notebook
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 91999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK