Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Huma H4 V7.3.6 Ultra X7 358H 32 GB 2 TB SSD B390 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
118.736,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 118736.10
Monster Huma H4 V7.3.6 Intel Core Ultra X7 358H 32 GB RAM 2 TB SSD Intel Arc B390 Windows 11 14" FHD+ 60 Hz Copilot+PC İş Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 120009
Monster Huma H4 V7.3.6 Core Ultra X7 358H 32 GB Ram 2 Tb SSD Intel Arc B390 Windows 11 14" Fhd+ Copilot+ Pc Iş Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 119999.00
MONSTER Huma H4 V7.3.6 Core Ultra X7 358H 32 GB RAM 2 TB SSD Windows 11 14" FHD+ Copilot+ PC İş Bilgisayarı Satıcı: Monster Notebook
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 119999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK