Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 13 yorum
20.436,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 20436.03 Monster Huma H5 V4.1 Black i5-1235U 16 GB 500 GB SSD 15.6"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER
20.436,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 20436.03 Monster Huma H5 V4.1 Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 15,6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 21399.00 Monster Huma H5 V4.1 Black Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 500 GB SSD FreeDos 15,6" FHD 120 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 21399.00 Monster HUMA H5 V4.1 Black Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 15,6" FHD 120 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook | 5 yorum
21.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 21409 Monster HUMA H5 V4.1 Intel Core i5 1235U 16 GB RAM 500 GB SSD FreeDOS 15,6" FHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar - GümüşSatıcı: Monster Notebook | 47 yorum
21.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 21409 Monster Huma H5 V4.1 Intel Core I5-1235u 16gb Ram 512gb Ssd Freedos 15,6" FhdSatıcı: Monster Notebook | 11 yorum
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 21399.00 Monster Huma H5 V4.1 Black Intel Core I5 1235u 16 Gb Ram 500 Gb Ssd Freedos 15,6" Fhd 120 HzSatıcı: Monster Notebook
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21399.00 Monster Huma H5 V4.1 Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 21399.00 Monster Huma H5 V4.1 Black Intel Core i5-1235U 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
21.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 21399.00 Monster Huma H5 V4.1.13 i5-1235U 16 GB 500 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER
24.480,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
11 24480.03 Monster Huma H5 V4.1.13 Intel Core i5-1235U 16GB RAM 500 GB SSD Windows 11 Pro 15,6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 26499.00