Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
28.567,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 28567.04 Monster Huma H5 V4.2.1 Black i7-1255U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MONSTER
28.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 28799.00 Monster Huma H5 V4.2.1 Intel Core i7-1255U 16GB RAM 1TB SSD Windows 11 15,6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 29899.00 Monster Huma H5 V4.2.1 Black Intel Core i7 1255U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 15,6" FHD 120 Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: MonsterNotebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 29899.00 Monster HUMA H5 V4.2.1 Intel Core i7 1255U 16 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 15,6" FHD 120 Hz Taşınabilir Bilgisayar - GümüşSatıcı: Monster Notebook | 7 yorum
29.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 29909 MONSTER Huma H5 V4.2.1 Black Intel Core I7 1255u 16 Gb Ram 1 Tb Ssd Windows 11 15,6" Fhd 120 HzSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29899.00 MONSTER Huma H5 V4.2.1 Intel Core I7-1255u 16gb Ram 1tb Ssd Windows 11 15,6" FhdSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29899.00 Monster Huma H5 V4.2.1 i7 1255U 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD FHD Windows 11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Monster Notebook
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 29899.00