Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
71.207,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 71207.04 Monster Semruk S7 V9.2 NVIDIA GeForce RTX 4070 Intel Core i9-13950HX 32 GB RAM 1 TB SSD 17 inç QHD+ Freedos Oyuncu Dizüstü BilgisayarıSatıcı: MONSTER NOTEBOOK
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 77299.00 MONSTER Intel Core i9 13950HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 FreeDos 17" QHD+ 240 HzSatıcı: Monster Notebook
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 77299.00 Monster Semruk S7 V9.2 Intel Core i9 13950HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 FreeDOS 17" QHD+ 240 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 7 yorum
78.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 78309