Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
37.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 37599.00 Monster Tulpar T5 V23.3.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
38.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 38599.00 Monster Tulpar T5 V23.3.5 Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 9 yorum
38.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 38609 MONSTER Intel Core i5 12450H 32 GB RAM 1 TB SSD 8GB RTX 4060 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
38.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 38599.00 Monster Tulpar T5 V23.3.5 Intel Core i5-12450H 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4060 FHD W11 Home Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
38.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 38599.00